Kategorie

Producenci

SUBSTRAL nawóz 2w1 do trawnika 100 dni + odchwaszczacz 5 kg.

Nawóz długodziałający 2w1 do trawników 100 dni  + odchwaszczacz na 250m2. Nawozi i odżywia trawę a jednocześnie zwalcza chwasty.

Dostępność: Dostawa: do 14 dni

OMG050

115,00 zł

Nawóz z odchwaszczaczem – Mniszek 02 GR. Środek chwastobójczy w formie granul małych rozmiarów do posypywania, stosowany nalistnie, przeznaczony do zwalczania chwastów na trawnikach, boiskach i polach golfowych. Środek pobierany jest przez liście chwastów powodując deformację i zahamowanie wzrostu roślin dwuliściennych. Najskuteczniej niszczy chwasty znajdujące się w fazie 2-6 liści.

Chwasty wrażliwe np.: babka zwyczajna, bodziszek drobny, kończyna biała, krwawnik pospolity, mniszek pospolity, pępawa zielona.
Chwasty średnio wrażliwe np.: przetacznik bluszczykowy.
Chwasty odporne np.: skrzyp polny, chwasty jednoliścienne.

Zasady stosowania:

- Środek można stosować od kwietnia do października, tak długo jak rosną chwasty i temperatura powietrza nie spada poniżej 10ºC.
- Środek działa nalistnie, a wiec wskazane jest żeby podczas jego stosowania trawnik był mokry, tak aby granulki mogły przykleić się do liści chwastów (dotyczy zwłaszcza kończyny).
- Przed zastosowaniem środka podlać trawnik.
- Środek należy rozsypać równomiernie po tygodniu od skoszenia trawnika i wygrabienia trawy.

Uwaga:

- Środek można stosować najwcześniej po roku wzrostu trawy.
- Osiem tygodni po zastosowaniu nie wysiewać nasion trawy w celu odnowienia trawnika.

SUBSTRAL 100dni jest nawozem do trawnika o wydłużonym działaniu. W praktyce nawozi trawnik przez 100dni, co pozwala na ograniczenie nawożenia do jednego lub dwóch zabiegów w roku. Dodatkowo możemy zasilić trawnik trzeci raz we wrześniu (1/2 dawki), aby przygotować go lepiej do przetrwania zimy.

Wiaderko 5kg. na 250m2.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Tylko zarejestrowani mogą napisać komentarz